لایف کوچینگ پریسا موسائی

کلاسهای لایف کوچینگ و کوچینگ زندگی

کوچ پریسا موسائی
من پریسا موسائی هستم
کوچ ICI، کوچ ICF، برگزارکننده دوره های لایف کوچینگ و کوچینگ زندگی

هر فردی در زندگی خودش اهداف و ارزش‌هایی داره و با توجه به روحیاتش، برخی کارها براش ارزشمنده و از انجام دادن اونها لذت می‌بره. من، پس از سال‌ها مطالعه، تحقیق و خودشناسی، پِی بردم که بزرگ‌ترین ارزش و هدف زندگی من اینه که همنوعانم رو یاری کنم تا در زندگی به موفقیت‌های دلخواهشون برسند و یا مشکلاتشون رو از پیش رو بردارند. به لطف خدا این کار امروز شغل منه. برگزاری دوره‌های کوچینگ انفرادی و گروهی (لایف کوچینگ، کوچینگ فردی، سلف کوچینگ و …)، برگزاری جلسات مشاوره (مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، تربیت فرزند و …)، دایر کردن کلاس‌های آموزش رفتارشناسی DISC، همه و همه، تنها بهانه‌هایی هستند برای اینکه بتونم اهداف و ارزش‌های زندگیم رو دنبال کنم. امیدوارم بتونم شما رو هم یاری کنم تا به زندگی دلخواهتون که شایسته اون هستید برسید.

لایف کوچینگ یا کوچینگ زندگی چیست؟

لایف کوچینگ یا کوچینگ زندگی یکی از محبوب‌ترین و اثربخش‌ترین انواع کوچینگ بوده که اقبال به آن در سراسر جهان روزبه‌روز در حال افزایش است. کوچینگ زندگی متدی برای حل مشکلات، فهم و انتخاب اهداف، دستیابی به راه‌های رسیدن به اهداف زندگی و شکوفایی حداکثری استعدادها است.
کوچینگ زندگی چیست؟

دستاوردهای دوره لایف کوچینگ

 • ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی
 • دستیابی به لذت بیشتر از زندگی
 • یافتن ارزش‌ها و امیال درونی خویشتن
 • ارضاء نیازهای شخصی و عاطفی خویش
 • انتخاب اهداف زندگی و کمک به دستیابی به آن‌ها
 • از بین بردن آشفتگی‌های ذهنی
 • طراحی نقشه برای زندگی
 • غلبه بر موانع و ترس‌ها
وقت تغییر رسیده
برای من بنویس

فکر می‌کنی باید توی زندگیت تغییر ایجاد کنی، ولی نمی‌دو‌نی چطوری؟ هَمَش به خودت میگی یه جای کارِت میلَنگه، اما نمی‌دونی کجاش و چرا؟ دائماً با مشکلاتی تکراری روبرو هستی که نمی‌دونی چه جوری باید حَلشون کنی؟ با اطرافیانت و از اون بیشتر با خودت درگیری، ولی اصلاً دلیلش رو متوجه نمیشی؟ خلاصه اینکه می‌خواهی کاری بکنی، اما نمی‌دونی چه کاری؟ همین‌جا برای من بنویس که داستان چیه، حتماً با همدیگه براش یه راه‌حل پیدا می‌کنیم؛ ایمان داشته باش!

  کلاسهای لایف کوچینگ چگونه برگزار می‌شوند

  دوره کوچینگ زندگی و کلاسهای لایف کوچینگ به دو صورت فردی و گروهی برگزار می‌شود. دوره‌های گروهی کوچینگ زندگی با تعداد نفراتی که می‌تواند بین چند نفر تا چندصد نفر باشد برگزار می‌شود، اما دوره لایف کوچینگ فردی به‌صورت کاملاً انفرادی برگزار می‌شود. کلاسهای لایف کوچینگ گروهی معمولاً ابتدا با یک هدف از پیش تعیین شده آغاز می‌شوند که غالباً متمرکز بر ارتقا یک جنبه خاص از زندگی است. عموماً تعداد جلسات لایف کوچینگ گروهی از قبل مشخص بوده و مدت‌زمان برگزاری کل دوره نیز کاملاً مشخص است. دوره کوچینگ زندگی خصوصی هم از بسیاری جهات شبیه به دوره گروهی لایف کوچینگ است. جلسات در فضایی صمیمی و خصوصی میان کوچ و مراجعه‌کننده برگزار می‌شود.

   

  خواندنی‌ها